The Butterfly Button HTML
דלג לתוכן העמוד

לשכה

שושי זייגרמן
מנהלת לשכת ראש המועצה
יורם קרין
ראש המועצה
אורית דהן-דורפמן
יועצת לקידום מעמד האישה, מזכירת סגן ראש המועצה ורכזת פניות תושבים
ירון שפיר
סגן ראש המועצה

אחזקה ותברואה

יעקב קדוש
מנהל מח' אחזקה ותברואה

איכות הסביבה

אלאור לוי
מנהל יחידה סביבתית
רותם מאירי
רכזת חינוך סביבתי וקיימות

אפיקי מים

דליה שקד
מזכירת אפיקי מים
ניר וילק
מנכ"ל אפיקי מים
מאיר גוטמן
הנדסאי / מתכנן
נוי כהן אברהם
מהנדסת
גדי דור
מנהל מפעל המים
שירלי תורג'מן
הנה"ח מושבים ושירות לקוחות
ליעד זכאי
מנהל צרכנות פרטית
אולגה סקליאר
הנהלת חשבונות
יואב שוהם
הנהלת חשבונות

ארכיון

נטלי סלע
מנהלת מדור ארכיון המועצה

ביטחון

מלכה גוטמן
מנהלת לשכת מחלקת ביטחון
דותן פוקס
מנהל מחלקת ביטחון וקב"ט
גלעד טל
קב"ט מוסדות חינוך ומבני מועצה
אסף מדיזדה
מפקד חבל
קובי בן חמו
שוטר קהילתי

בית ספר לטרקטורים

גיל אור
מנהלן בי"ס לטרקטורים
חיים פרג'ון
מנהל מקצועי בי"ס לטרקטורים

גביה וארנונה

יניב יפרח
מנהל מחלקת גביה
מוקד גביה
מוקד גביה
מרגלית בלום
גביה, אחראית שומה
בת אל נחום
גביה, אכיפה, הוצל"פ
שני נחום
גביה, קופה ראשית, תשלומים, הוראות קבע ואשראי
סאלי טובינו
גביה, החלפת משלמים, מים וביוב
טל אור
גביה, רכזת הנחות, פיקוח

גזברות

ז'רמן בן שמעון
מזכירת אגף גזברות
אסף ברמי
גזבר המועצה
אשל סקלקה
חשב ומנהל מחלקת הנה"ח
מאיה נבון
הנהלת חשבונות
סיגל עמר
הנהלת חשבונות
זוהר כנעני
הנהלת חשבונות - ספקים
יפה דדון
הנהלת חשבונות
מירי אבישן
הנהלת חשבונות
אודליה טובול
ממונה תב"רים ורכזת ביטוחים

גיל עוז

יעל ברקן
מנכ"לית העמותה
רחלי איינהורן
מזכירת גיל עוז, רכזת קהילה תומכת
ורד רוס
רכזת קתדרה, קהילה תומכת נכים
אורה פרץ
טיפול ביתי, מדור שכר והנה"ח
רקפת בקר
עו"ס טיפול ביתי וקהילות תומכות
נל בן מויאל
עו"ס חוק סיעוד
שלומית לוי חיים
מנהלת מרכז יום
רבקה גרינפלד
עו"ס טיפול ביתי גיל עוז
שרית שאנני
עו"ס מרכז יום טיפול ביתי
דוד עסיס
אב קהילה תומכת כפרית
מירי כפרי
רכזת של"ם (שירות לאומי למבוגר)

גן השלושה

רחלי בר
עוזרת מנהל הגן וחובשת - אחראית מרפאה
אסף דורי
מנהל הגן
הילה אבורמד
מנהלת משרד - הנה"ח וקופה
דרור סגל
מנהל המוזיאון לארכיאולוגיה
אמיר נפתליס
מנהל אתר חומה ומגדל
מירי קירמה
מתאמת קבוצות
אשחר בצר
מנהל תפעול פארק המעיינות

דואר

דגן צלניק
אחראי דואר

דוברות ותקשורת

אופירה שגב
דוברת המועצה
שרית סלע
מנהלת אתר האינטרנט, גרפיקה

הנדסה / ועדה מקומית לתכנון ובניה

סימה גורן איילה
מזכירת אגף הנדסה
כפיר אליהו
מהנדס המועצה והועדה המקומית
תהילה גפן
מזכירת הועדה לתכנון ובניה
זהבה פרץ
בודקת היתרי בניה
דוד בר גבע
מפקח בניה
רביע ג'ועיה
מפקח בניה
אסתי יפרח
בודקת היתרי בניה ומידענית
חגית אראל
בודקת היתרי בניה ומידענית

וטרינריה

דר' גרי וולך
וטרינר רשותי
שרון אלוק
פקח וטרינרי

ועד עובדים

ועד עובדים
ועד עובדים

חברה כלכלית

מורן לוי
מזכירת חכ"ל
יאיר אור
מנכ"ל חכ"ל
יהל שיפמן
מנהל פיתוח ותשתיות
רוחמה כהן
רכזת פרויקטים חכ"ל
אסנת נוימן כהן
מזכירת הרחבות וועדת מכרזים
הדר עפרוני
מנהל הרחבות בישובים
אשל סקלקה
מנהל כספים חכ"ל
גל לוי
מנהלת חשבונות חכ"ל

חוות עדן - מו"פ חקלאי

גיטה ניסים
מזכירת חוות עדן
ציון דקו
מנהל מו"פ חקלאי - חוות עדן
יפתח גלעדי
מנהל תחנת הניסיונות
חזי גורן
מנהל חממות
חנוך גלסנר
חוקר מדגה
יערה ליבנה
חוקר הגנת הצומח
שמעון לחייאני
מנהל אחזקה

חינוך

סמדר טוברי
מזכירת אגף חינוך
עפר לניר
מנהל אגף חינוך
אפרת אבירן
מנהלת תחום גיל הרך וגנים
הילה מרדכי
רכזת בינוי חינוך ואחזקת גנים
אלה גבע
מנהלנית הגיל הרך
מיה בריל
מנהלת תחום בתי ספר ופרט
עינב אלקוני
קצינת ביקור סדיר וטיפול בפרט
תמרה וגשל
קצינת ביקור סדיר וטיפול בפרט
יאיר להמן
רכז תוכנית עמק חינוך
יפעת גונן בן ענת
מנהלת השפ"ח
אלינור קדמי
רכזת הסעות חינוך מיוחד
גליה סגל
חשבת אגף חינוך
אדוה ויטשנר
רכזת היחידה לביטחון קהילתי
יפית שמעוני קטוע
מנהלנית תוכנית 360

ילדים ונוער

בר ששון
מנהלת מח' ילדים ונוער
הילה צרפתי
רכזת תנועות נוער
רינה ברזני
רכזת פרויקטים חינוכיים וקהילתיים

מבקר המועצה

עלאא זועבי
מבקר המועצה וממונה תלונות הציבור

מועצה דתית

שרה יעקב
מזכירת המועצה הדתית
יוסי מנחם
יו"ר המועצה הדתית
הרב שלמה אזואלוס
רב אזורי
הרב שלמה רוזנפלד
רב אזורי
מוטי פרץ
מזכיר המועצה הדתית

מוקד המועצה

מנכ"לית המועצה

דינה אזוגי
מזכירת מנכ"לית המועצה
מיה גומא-להב
מנכ"לית המועצה
אורית אידי
מנהלת אגף הון אנושי ומינהל
עדי פרי
מנהלת משאבי אנוש
דניאל בראון
רכזת משאבי אנוש
אילנה סלאח
מנהלת מדור שכר
גלית עאנא
מנהלת מדור משק בית
סיגל מזרחי
עובדת משק
כנרת פרץ
עובדת משק
מיה דהן
עובדת משק

מיחשוב

ספי אבוקה
מנהל מערכות מידע ואבטחת מידע
קרין גודינגר
סגנית מנמ"ר ודיגיטל
אריאלה קורן
רכזת תמיכה טכנית,GIS ונכסים

מרכז למוסיקה

אתי ברזני
מזכירת המרכז למוסיקה
יוסי שור
מנהל המרכז למוסיקה

מרכז למחול

רויטל בית און-צור
מנהלת המרכז למחול

מרכז צעירים

רעות בר חן-כהן
מנהלת מרכז צעירים והתנדבות
הדס לרנר
רכזת חיילים משוחררים

מתנ"ס

דפנה ארזי
מזכירת מתנ"ס
צרויה שוויגר
מנהלת מתנ"ס
יעל אמסלם
מנהלת כספים מתנ"ס
לי טל
משאבי אנוש מתנ"ס
רותי דוד
רכזת תפעול מתנ"ס
רוית לביא
רכזת שלוחת מתנ"ס מנחמיה
יוסי דורי
מנהלת שלוחת ירדנה בית יוסף

מנהלת שלוחת ישובי ביכורה
הרצל אטיאס
רכז תפעול מרכז עידן

ספורט

אלעד פשחור
מנהל מחלקת ספורט

ספריה אזורית


מנהל הספריה האזורית
דליה טוביה
דלפק הספריה האזורית

עידן טכנולוגי

מיכל אייגר
מזכירת עידן טכנולוגי
מור קרסין
מנהלת עידן טכנולוגי
תאיר שטרן
רכזת הדרכה

פינוי פסולת

עמיעד גנגר
מנהל מחלקת פינוי פסולת

פיקוח ואכיפה

קהילה (ישובים, צמיחה, מתנ"ס, שירותים חברתיים)

שימרית שלום וינר
מזכירת אגף קהילה ומוקד מידע לקליטה
איתמר מטיאש
מנהל אגף קהילה
דיתי הרפז
מנהלת מח' יישובים וצמיחה דמוגרפית

תחום פיתוח יישובים
אפרת פולק
מנהלת המח' לפיתוח קהילתי
תאיר קליימן
יחידת מידע ותכנון אסטרטגי
גדעון ישראלי
קידום התיישבות

רישוי עסקים

יעקב קדוש
מנהל מח' רישוי עסקים

רכש

דפנה לוי
מנהלת רכש / קניינית

שירותים חברתיים

לירון רוזנבלום
רכזת התנדבות
סתיו בן זאב
עו"סית יישובית- בית יוסף, ירדנה ושדה אליהו
מרכז גישור ודיאלוג בקהילה
מרכז גישור ודיאלוג בקהילה
לירון רוזנבלום
מזכירת המח' לשירותים חברתיים
הילה קאופמן
מנהלת המח' לשירותים חברתיים
תומר שוב
עו"ס קילתית שיקום שכונות
טל דגני
עו"ס מרחבית ועו"ס לעניין סדרי דין
דקלה דרור
עו"ס מרחבית ועו"ס מוגבלויות
אסנת נורדן
עו"ס מרחבית ויו"ר ועדת תכנון, טיפול והערכה
שרית משה
עו"ס מרחבית ועו"ס לעניין סדרי דין
מירב אזולאי
עו"ס מרחבית ועו"ס לפי חוק הנוער, טיפול והשגחה
ענת גבעון
עו"ס מרחבית ועו"ס לחוק הגנת חוסים
רעיה בורגנסקי
עו"ס מרחבית
דפנה שמעוני
עו"ס מרחבית ועו"ס מקדמת תעסוקה לצעירים
טל גפן
עו”ס ביטחון קהילתי, מנהלת גשרים בעמק - מרכז גישור ודיאלוג קהילתי
עדי באבל
עו"ס, רכזת תחום הגיל הרך
נורית בורג
עו"סק צח"י
ענבל אדלר
עו"ס בני משפחה מטפלים באזרח וותיק
מאיה חזי
מנהלת תכנית נתיבים להורות
לילך מרדכי
רכזת זכאות

חדר טיפולים

שפ"ע (אחזקה, איכות הסביבה, ביטחון, בי"ס לטרקטורים, וטרינריה, מוקד המועצה, פינוי פסולת, רישוי עסקים)

מורן פרץ
מזכירת אגף שפ"ע ורכזת רישוי עסקים
רביב מור
מנהל אגף שפ"ע

תאגיד הביוב - קולחי מעיינות

צביקה ורד
מנהל תאגיד הביוב

תחבורה

אלברט אוחיון
מנהל מחלקת תחבורה
משה אילוק
קצין בטיחות בתעבורה
אייל תורג'מן
סדרן הסעות

תיירות

ענת קורץ דגן
יזמויות תיירותיות
אופירה שגב
שיווק, פרסום ואירועים

תעסוקה - מעברים מעיינות כנרת

מיכל אליהו
רכזת אדמניסטרציה
נואית ברקוביץ
מנהלת מעברים מעיינות כנרת
ענת קורץ-דגן
רכזת יזמות ועסקים
ירדן אלון-רונן
יועצת תעסוקה וקריירה

פיתוח קהילתי כלכלי
איה מורג
מנהלת פרוייקטים Innovalley

תרבות

רותי דוד
מזכירת מחלקת תרבות

מנהל מחלקת תרבות
מאיר לוי
אב בית קימרון

מפעלים אזוריים

גברי אייכנוולד
מנכ"ל
אורלי לנדמן גרינפלד
מזכירת מנכ"ל
רפי אלון
סמנכ"ל
נעמי נחום
מזכירת סמנכ"ל
עמוס ג'אנח
משאבי אנוש

מנהל אזור תעשייה
יפתח אלון
מבקר
מרגלית תורג'מן
הנהלת חשבונות
אסתר פרץ
הנהלת חשבונות
יהודה אביישר
חשב משקי שאן
רוחמה כהן צמח
הנה"ח משקי שאן
אהובה עידו
בנקים
איציק בנג'ו
מנהל סחר
רונן סובול
חשמל
ציון אלטיט
מוסך

בתי ספר

מזכירות
ביכורים - יסודי ממ"ד
מזכירות
דקלים - יסודי מ"מ
מזכירות
דרור - יסודי חנ"מ

רימון - יסודי מ"מ
מזכירות
שדות - יסודי ממ"ד
מזכירות
שק"ד - יסודי ממ"ד
מזכירות
גאון הירדן דרכא - על יסודי מ"מ
מזכירות
שק"ד - על יסודי ממ"ד
מזכירות
גלעד - על יסודי חנ"מ
מזכירות
רגבים
פירחית ריבלין
חווה בעדן - חווה חקלאית חינוכית

רבש"צים

בית יוסף

יורם ברקו
סגן רבש"צ
שי בורכו
רשב"צ יישוב בית יוסף

גשר

אברי הוניג
סגן רבש"צ גשר
יובל ורולקר
סגן רבש"צ גשר
דן הלוי
רשב"צ גשר

חמדיה

אוהד הבר
סגן רבש"צ חמדיה
מוטי כהן
סגן רבש"צ חמדיה
ניסים צדקה
רשב"צ חמדיה

טירת צבי

הרווי ליפשולץ
סגן רבש"צ טירת צבי
לירון שור
רשב"צ טירת צבי

ירדנה

עמר יהודה
סגן רבש"צ
דקל יוסף
רשב"צ ירדנה

כפר רופין

רני רוס
סגן רבש"צ
אבי הררי
סגן רבש"צ
יואש מור
רבש"צ

מירב

שלומי אדלר
סגן רבש"צ
מתן לייטנר
רבש"צ

מלכישוע

נועם אלקיים
רבש"צ

מנחמיה

רן פרץ
סגן רבש"צ
מאיר זנתי
סגן רבש"צ
אור זנתי
רבש"צ

מסילות

גיורא מרמורי
סגן רבש"צ
חזי קרפ
רבש"צ

מעוז חיים

איתי הופמן
רבש"צ

מעלה גלבוע

עמרי כרמי
רבש"צ

נווה אור

דוד חזן
סגן רבש"צ
יניב גרנות
סגן רבש"צ
עדי חזן
רבש"צ

נווה איתן

אביב דלל
סגן רבש"צ
אבי כהן
רבש"צ

ניר דוד

חגי סגל
סגן רבש"צ
גדי ורוליקר
רבש"צ

עין הנציב

חגית גלסנר
סגן רבש"צ
ניר גלסנר
רבש"צ

רוויה

אילן מכלוף
סגן רבש"צ
זיו שטרית
רבש"צ

רחוב

דביר יוסף
רבש"צ

רשפים

יואל סגל
סגן רבש"צ
זיו שניידר
רבש"צ

שדה אליהו

בני גבריאלי
סגן רבש"צ
יובב וינשטיין
רבש"צ

שדה נחום

עמי בר
סגן רבש"צ
רועי ניב
סגן רבש"צ
גיל טוברי
רבש"צ

שדי תרומות

צביקה קרמה
סגן רבש"צ
לירון אליהו
סגן רבש"צ
עדן נחום
רבש"צ

שלוחות

אלמוג פרלשטיין
סגן רבש"צ
ישראל רימון
סגן רבש"צ
צורי ביאלה
רבש"צ

תל תאומים

אריה ברזני
סגן רבש"צ
אלון ברזני
רבש"צ
האתר בהרצה